Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Rams” būs pārāka

Indianapolisa, 20:00 @ 19.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vienā no svētdienas agrajām NFL spēlēm sacentīsies ļoti perspektīvā Losandželosas “Rams” pret Indianapolisas “Colts” komandu. “Rams” komanda pirmajā šīs sezonas spēlē pārspēja Čikāgas “Bears” komandu, kas pats par sevi nav liels pārsteigums, taču skatītāju acis tika pievērstas “Rams” jaunajam “quarterbackam” Metjū Stafordam, kurš sevi parādīja vienkārši izcili.

Stafordam beidzot ir komanda, kurā apliecināt savus talantus, un “Rams” viņu lieliski papildina ar labiem uzbrucējiem, kā arī ar prognozēto TOP 1 aizsardzību šajā sezonā, kuras līderis ir aizsardzības līnijas spēlētājs – tanks Ārons Donalds.

“Colts” komanda pirmo spēli aizvadīja pret “Seahawks”, kurā piedzīvoja zaudējumu. Kaut arī komandai bija varianti kaut kur aizķerties, tomēr spēles gaitā īsti par uzvarētāju šaubu nebija. Uzbrukuma līnija nevarēja pasargāt “quarterbacku” Karsonu Ventzu, skriešana uzbrukumā bija daudz, bet bez izciliem rezultātiem.

Nedomāju, ka nedēļas laikā “Colts” būs kaut ko vērā ņemamu paveikusi uzbrukuma ziņā. Uzskatu, ka “Rams” aizsardzība ir labāka par “Seahawks” un nabaga Karsons Ventzs skries par savu veselību šajā spēlē diezgan regulāri, savukārt “Rams” uzbrukuma saspēle ar laiku un praksi paliks tikai labāka.

Prognozēju, ka “Rams” izcīnīs uzvaru ar vismaz četru punktu pārsvaru (handikaps -3,5).

Prognoze neprecīza: “Rams” uzvara 27:24

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Rams" handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients1.91
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54