Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Ramosa un Delboņa duelis

Madride, 14:40 @ 05.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Prestižā Madrides ATP 1000 turnīra 1/16 finālā trešdien tiksies vietējais tenisists Alberto Ramoss un argentīnietis Federiko Delbonis. Šī būs abu spēlētāju pirmā tikšanās reize kopš 2019. gada, kad savā starpā tika spēlēts trīsreiz.

Ramoss ir uzņēmis ļoti labu ritmu, jo pagājušajā nedēļā triumfēja turnīrā Estorilā, līdz ar to pašlaik spānis uzvarējis sešās spēlēs pēc kārtas. Jāmin, ka viņš nav nekāds supervaronis un jau pirmajā mačā Madridē varēja redzēt, ka nepieciešama atpūta, turklāt spēle ritēja nepilnas divarpus stundas.

Ja Ramoss Madridē aizvadījis tikai vienu cīņu, tad Delboņa kontā jau ir trīs, jo sacensības viņš uzsāka no kvalifikācijas. Pamatturnīra pirmajā kārtā Argentīnas pārstāvis parūpējās par pārsteigumu, jo no turpmākās cīņas izslēdza Spānijas tenisistu Pablo Karenu Bustu. Jāpiemin arī tas, ka Delbonis spēlēja pirms divām dienām, kamēr Ramosa ilgais mačs bija vakar.

Ņemot vērā Ramosa daudzās spēles pēc kārtas un Delboņa svaigumu, prognozēju, ka Delbonis izcīnīs uzvaru ar vismaz divu geimu pārsvaru (handikaps -2).

Prognoze precīza: Delboņa uzvara 7:6(5), 6:3

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Delboņa handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19