40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: priecē Latvijas vairākums

Pekina, 15:10 @ 11.02.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas hokeja izlase aizvadījusi pirmo maču Pekinas olimpiskajās spēlēs un jāsaka, ka cīnījās ļoti solīdi, jo intriga bija līdz pat pēdējām sekundēm. Ja runājam par labo, tad ļoti priecēja vairākums, kā arī Krastenbergs un Jeļisejevs, kuriem nav tas lielākais skaits spēļu izlasē, taču viņi var palīdzēt taisīt rezultātu.

Somija pirmajā spēlē apliecināja savu varējumu uzbrukumā pret Slovākiju, uzvarot ar 6:2. Somu uzbrukuma līnija ir laba, un, ja salīdzina ar Zviedriju, tad Somiju gribētos likt nedaudz augstāk.

Pirmajā turnīra prognozē nebiju precīzs, sakot, ka mūsējie nebūs rezultatīvi. Šajā reizē prognozēju, ka Latvijas izlase piektdienas pēcpusdienā gūs tieši divus vārtus pamatlaikā, bet, lai cīnītos par uzvaru, būs nepieciešama laba spēle Ivara Punnenova izpildījumā.

Prognoze neprecīza: Somijas uzvara 3:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Latvijai 2 vārti pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 3.05
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45