40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Premjerlīgas jaunpienācēju duelī “Fulham” izcīnīs uzvaru

Londona, 17:00 @ 15.10.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Fulham” – “Bournemouth” 2:2 (1:2)

Anglijas Premjerlīgā sestdienas vakarā gaida interesanta jaunpienācēju cīņa – Londonas “Fulham” pret “Bournemouth”. Pagājušajā sezonā abas ieņēma pirmās divas vietas līgu zemāk (“Fulham” 90 punkti 46 spēlēs, pretiniekiem 88), abas savstarpējās spēles beidzās ar neizšķirtiem 1:1, bet šosezon abas komandas atkal atrodas viena otrai līdzās, turklāt – Premjerlīgas viducī. “Bournemouth” nav zaudējusi piecos mačos pēc kārtas (2-3-0) un ar 12 punktiem deviņās spēlēs ieņem astoto vietu, bet “Fulham”, lai arī iepriekšējos četros mačos zaudējusi trīsreiz, ar 11 punktiem ir devītajā pozīcijā.

Ar to gan komandu līdzības un interesantums nebeidzas, jo abas šīs komandas atrodas līgas lejasgalā gan pēc bumbas kontroles (“Fulham” 18. vietā ar 41,6%, “Bournemouth” pēdējā ar 37,3%), gan potenciāli iegūstamā punktu skaita – aina tabulā ir krietni patīkamāka, nekā tai būtu jābūt. Potenciāli gūstamo vārtu jeb xG ziņā “Fulham” bijusi sliktāka par pretinieci sešās spēlēs pēc kārtas un tikai divos Premjerlīgas mačos šajā rādītājā bijusi labāka, bet “Bournemouth” xG rādītājā no pretinieces atpalikusi jau astoņos mačos pēc kārtas, labāka būdama vienīgi pirmajā kārtā pret “Aston Villa” (2:0) un arī tad tikai minimāli (0,59 pret 0,49). “Fulham” potenciāli iegūstamais punktu skaits pirmajās deviņās kārtās bijis tikai 7,02, bet “Bournemouth” vēl mazāks – 6,43. Abi šie rādītāji ir sliktākie līgā, un “Bournemouth” arī ir līgas līdere pēc iegūto punktu starpības pret potenciāli iegūstamo punktu skaita.

Šīs spēles favorītes loma gan atvēlama mājiniecei “Fulham”, un ne tikai tādēļ, ka pagājušajā sezonā tā bija augstāk. Pirmkārt, mājas faktors: savā laukumā londonieši šosezon četrās spēlēs izcīnījuši septiņus punktus, bet “Bournemouth” – četrus. Otrkārt, “Fulham” bijusi labāka virknē statistikas rādītāju – gan xP (7,02 pret 6,43), gan izdarīto sitienu (vidēji 10,2 pret 6,8), gan mērķī izdarīto sitienu (3,8 pret 2,2), gan pretiniekiem atļauto sitienu (14,4 pret 15,2) ziņā. Treškārt, pēc divu nedēļu pauzes treniņprocesā atgriezies “Fulham” līderis Aleksandars Mitrovičs, kurš līgu zemāk uguņoja ar 43 vārtiem 44 spēlēs, bet Premjerlīgā atgriezies ar sešiem vārtiem astoņās spēlēs. Serba dalība spēlē gan vēl ir zem jautājuma zīmes, tomēr laukumā droši vien viņu redzēsim.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Premjerlīgas jaunpienācēju cīņā "Fulham" izcīnīs uzvaru
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.00
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90