40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Portugāle uzvarēs Šveici un iekļūs 1/4 finālā

Katara, 21:00 @ 06.12.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ Portugāle – Šveice 6:1 (2:0)

Portugāle Pasaules kausa ceturtdaļfinālā nav spēlējusi kopš 2006. gada, nākamajos turnīros izstājoties pret Spāniju (0:1) un Urugvaju (1:2) un vienreiz netiekot ārā no grupas, bet Šveice ceturtdaļfinālā nav spēlējusi kopš 1954. gada, kad finālturnīru uzņēma savās mājās, un iepriekšējos Pasaules kausa astotdaļfinālos minimāli piekāpās Argentīnai (0:1 pagarinājumā) un Zviedrijai (0:1).

Otrdienas vakarā viena no šīm sērijām pārtrūks, un favorīte uz uzvaru, saprotams, būs 2016. gada Eiropas čempione Portugāle, kuru varbūt nepieskaita visvisaugstākā kaluma favorītēm, taču uzreiz nākamajā līmenī gan – uz Šveices fona vienīgā līnija, kurai Portugālei nav acīmredzama pārsvara, varētu būt vārtsarga pozīcija, kurā par pirmo numuru kļuvis Šveicē dzimušais Djogu Košta. Grupu turnīrā abas izcīnīja pa divām uzvarām, bet portugāļi pēc Ganas (3:2) un Urugvajas (2:0) apspēlēšanas astotdaļfinālu garantēja jau pēc otrās kārtas un pēdējā spēlē pret Dienvidkoreju, kurā izlaida vadību un galotnē zaudēja ar 1:2, varēja mierīgi rotēt sastāvu un jau gatavoties izslēgšanas spēlēm. Tikmēr Šveice sāka ar 1:0 pār Kamerūnu, turpināja ar 0:1 pret Brazīliju un izšķirošajā kārtā tika galā ar Serbiju (3:2), ārpus astotdaļfināla paliekot tikai uz deviņām minūtēm.

Portugāle un Šveice nesenā pagātnē tikušās diezgan bieži, un iepriekšējās septiņās spēlēs allaž uzvarēja mājinieces. Tagad mājas faktora nebūs nedz vienai, nedz otrai izlasei, taču visos nesenajos turnīros portugāļi bija augstāk par šveiciešiem. 2018. gada Pasaules kausa atlasē Portugāle un Šveice finišēja ar 27 no 30 iespējamajiem punktiem, portugāļiem gan sakrājot krietni labāku vārtu bilanci, 2019. gada Nāciju līgas pusfinālā portugāļi uzvarēja ar 3:1, bet šogad notikušajā Nāciju līgā Portugāle un Šveice minimāli atpalika no Spānijas, ieņemot otro un trešo vietu. Arī 2008. gada Eiropas čempionātā, kurā Šveice pēdējā kārtā izcīnīja nesvarīgu uzvaru ar 2:0, grupā pirmā bija Portugāle, kamēr Šveice netika tālāk. 21. gadsimtā Šveice tiešā sāncensībā Portugāli vēl nav apsteigusi, un paredzu, ka tas tā turpināsies arī šajā turnīrā.

Prognozes rezultāts:Precīza
Portugāle uzvarēs Šveici un iekļūs 1/4 finālā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.95
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90