Sevilja, 22:00 @ 07.04.2021

Prognoze precīza!

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā tikšanās starp Portugāles un Anglijas komandām jeb “Porto” un Londonas “Chelsea” duelis. Iespējams, ka šajā sērijā ir visvieglāk prognozēt uzvarētāju.

Lai gan “Chelsea” nedēļas nogalē negaidīti piedzīvoja zaudējumu pret “West Brom”, kas bija pirmais Tomasa Tuhela vadībā, tomēr tas ir tikai neliels klupiens, jo kopumā Londonas komanda spēlē ļoti labi. Iepriekšējā kārtā pārvarēta Madrides “Atletico” barjera, kā arī sniegums Anglijas Premjerlīgā bijis veiksmīgs.

Nevajag nenovērtēt “Porto”, jo komanda iepriekšējā kārtā izslēdza Turīnas “Juventus”, taču par sliktu spēlē tas, ka mačs tiks aizvadīts neitrālā stadionā, kā arī divi komandas līderi Mehdī Taremi un Seržiu Olivera nevarēs palīdzēt.

Prognozēju, ka “Chelsea” izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Chelsesa” uzvara 2:0 (1:0)

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: "Chelsea" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.79
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
9
Precīzas
6
Zaudētas
3
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
34
Precīzas
18
Zaudētas
16
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021