Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “play-off” komandu tikšanās Turcijā

Kočaeli, 16:00 @ 05.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Turcijas basketbola 2. līgā trešdienas pēcpusdienā spēle starp “Kocaeli” un “Manisa” komandām. Turnīra tabulā vienības atrodas viena otrai blakus – “Kocaeli” 28 spēlēs tikusi pie 15 uzvarām, atrodoties 8. vietā, kamēr “Manisa” kontā ir 17 uzvaras un 10 zaudējumi, kas dod 7. pozīciju.

Spēle ir ar visu augstu likmi, jo komandas grib atrasties pēc iespējas augstāk regulārās sezonas izskaņā, kas dos ne tikai vājāku pretinieku pirmajā kārtā, bet arī sava laukuma priekšrocības. “Kocaeli” pēdējā mačā tika pie panākuma, bet pirms tam piedzīvoja divas neveiksmes, turklāt astoņu spēļu nogrieznī komandai ir pieci zaudējumi.

Krietni labāku basketbolu demonstrē “Manisa”, kas izcīnījusi uzvaras četrās spēlēs pēc kārtas, savukārt pēdējās deviņās spēlēs komandas kontā ir septiņas uzvaras.

“Kocaeli” sastāvs ir labs, taču komanda nedemonstrē labāko sniegumu, tāpēc prognozēju, ka uzvaru izcīnīs “Manisa”.

Prognoze neprecīza: “Kocaeli” uzvara 75:68

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Manisa" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.95
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63