40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: pirmā kārta abiem bija grūta

Madride, 18:20 @ 04.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pamazām apgriezienus uzņem Madrides ATP “Masters” turnīrs, un otrajā kārtā savā starpā tiksies Austrālijas tenisists Alekss de Minaurs un Itālijas pārstāvis Janniks Sinners. Skatoties ATP rangā, augstāk atrodas Sinners, kurš ir 12. labākā rakete pasaulē, kamēr de Minaurs ieņem 22. pozīciju.

De Minaurs labi sagatavojās Madrides turnīram, jo Barselonā sasniedza pusfinālu. Janniks pirms došanās uz Spānijas galvaspilsētu Montekarlo turnīrā aizspēlējās līdz ceturtdaļfinālam. Pirms divām dienām abiem tenisistiem bija nepieciešami trīs seti, lai iekļūtu otrajā kārtā.

Visos pēdējos mačos uz māla de Minauram bija nepieciešami trīs seti, savukārt Janniks ar lielām grūtībām pirmajā kārtā apspēlēja Tomiju Polu, turklāt Itālijas tenisists neizcēlās ar labāko sniegumu. Prognozēju, ka mačs būs garš, kā rezultātā būs vairāk par 21,5 geimiem.

Prognoze neprecīza: Sinnera uzvara 6:4, 6:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 21,5 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19