Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Pinar Karsiyaka” uzvarēs pārliecionši

Izmira, 15:15 @ 10.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Trešā labākā Turcijas basketbola komanda “Pinar Karsiyaka” sestdienas pēcpusdienā regulārās sezonas ietvaros tiksies ar “Galatasaray”. Stambulas komanda “Galatasaray” par vietu līgā nevar būt droša, jo šobrīd tikai divu uzvaru tiesa šķir līdz izkrišanas robežai.

Pagājušajā nedēļā “Pinar Karsiyaka” protestēja pret Turcijas basketbola federācijas pieņemto lēmumu un laukumā sūtīja jaunos basketbolistus, bet šonedēļ tas vairs nebūs. Komanda ir uz pacēluma viļņa, jo FIBA Čempionu līgā izcīnīja svarīgu uzvaru.

“Galatasaray” Turcijas līgā tika pie panākuma, turklāt ar +40, taču tiesneši izcēlās ar dīvainiem lēmumiem un komanda ļoti labi meta no tālās distances, taču kopumā “Galatasaray” ir lielas problēmas aizsardzībā, ko “Pinar Karsiyaka” noteikti spēs izmantot.

Prognozēju, ka “Pinar Karsiyaka” izcīnīs uzvaru ar vismaz desmit punktu pārsvaru (handikaps -10).

Prognoze neprecīza: “Galatasaray” uzvara 94:92

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Pinar Karsiyaka" handikaps -10
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63