40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Pinar Karsiyaka” un AEK gūs panākumus

Redžio di Emilija, 21:30 @ 12.10.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

✅ “AEK Athens” – “Reggiana” 84:73
⛔️ “Bonn Telekom Basket” – “Pinar Karsiyak” 83:71

FIBA Čempionu līgas grupu turnīra otrajā kārtā vairākas aizraujošas spēles. Mana uzmanība no šodienas spēlēm duelī starp “Bonn Telekom Basket” un “Pinar Karsiyak”, kā arī “Reggiana” un Jāņa Strēlnieka pārstāvēto “AEK Athens”.

“Bonn Telekom Basket”, kas pirmajā spēlē piedzīvoja zaudējumu savā laukumā pret “Reggiana”, tiksies pret ļoti labi komplektēto “Pinar Karsiyaka”, kas savukārt pirmajā kārtā sīvā cīņā savā laukumā pieveica “AEK Athens”. Šajā spēlē uzskatu, ka abām komandām ir ļoti līdzvērtīgas iespējas izcīnīt uzvaru, Bonnas priekšrocība ir mājas laukums, bet “Pinar Karsiyaka” ir ar labāk komplektētu sastāvu, kurā no leģionāriem jāizceļ Mindaugs Kuzminskas, Ēriks Makolums un Vito Brauns, kuri principā ir Eirolīgas līmeņa spēlētāji un to parādījuši arī pirmajās spēlēs. Klāt manis nosauktajiem arī talantīgais Turcijas saspēles vadītājs Kenans Sipahi. Uzskatu, ka šī spēle būs ļoti līdzīga, bet uzvaru (+5.5) izcīnīs “Pinar Karsiyak”.

Otrajā spēlē “Reggiana”, kas pirmajā spēlē tika galā izbraukumā ar Bonnu, savā laukumā centīsies sagādāt otro zaudējumu “AEK Athens”, kas pirmajā kārtā mača galotnē piekāpās grupas favorītei “Pinar Karsiyaka”. Uzskatu, ka arī šajā spēlē abām komandām ir līdzvērtīgas iespējas izcīnīt uzvaru. “Reggiana” sekmes būs daudz atkarīgas no tā, kā nospēlēs Andrea Cinciarini un viesspēlētāji, turpretī “AEK Athens” komandai ir ļoti meistarīgi viesspēlētāji ar latvieti Jāni Strēlnieku priekšgalā. Uzskatu, ka mačs būs līdzīgs un izšķirsies mača galotnē, panākumu gūstot “AEK Athens” (+8.5).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: “Pinar Karsiyaka” (+5.5) un AEK (+8.5) gūs panākumus
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.29
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73