Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Pinar Karsiyaka” sezonas svarīgākā spēle

Izmira, 19:30 @ 06.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

FIBA Čempionu līgā tuvojas noslēgumam TOP16 turnīrs, un otrdienas vakarā svarīgu cīņu aizvadīs “Pinar Karsiyaka” un “Brindisi”. I grupā “Karsiyaka” ar divām uzvarām un trim zaudējumiem šobrīd ir 3. vietā, bet “Brindisi” bilance ir 3-2, kas dod 2. pozīciju tabulā.

“Pinar Karsiyaka” spēlētāji ir atpūtušies, jo nedēļas nogalē komanda aizvadīja maču ar jauniešiem, protestējot pret Turcijas basketbola federācijas lēmumu nepārcelt maču. Otrdienas mačs “Karsiyaka” ir svarīgākais šajā sezonā līdz šim, jo zaudējuma gadījumā starptautiskā sezona būs noslēgusies, tiesa, obligāti jāuzvar ar +5, jo pirmo maču turku vienība zaudēja ar -4.

“Brindisi” ir labā formā, Itālijas A sērijā komanda ieņem 2. vietu, tiesa, pēdējā Čempionu līgas spēlē tika piedzīvots zaudējums.

Šajā mačā “Pinar Karsiyaka” jāiet uz visu banku, tāpēc prognozēju, ka komanda izcīnīs uzvaru ar vismaz septiņiem punktiem (handikaps -6,5).

Prognoze precīza: “Pinar Karsiyaka” uzvara ar 107:88

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Pinar Karsiyaka" handikaps -6,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.14
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63