Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Pinar Karsiyaka” cer uz ilgāku atpūtu

Ankara, 16:00 @ 15.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“Pinar Karsiyaka” uzsāka Turcijas basketbola līgas ceturtdaļfinālu ar uzvaru pār “Turk Telekom”, bet sestdien komandai ir iespēja noslēgt to, jo uzvarētājs ceturtdaļfinālā tiek noskaidrots sērijā līdz divām uzvarām.

Pirmajā mačā “Turk Telekom” labi cīnījās, taču nevar aizmirst, ka “Pinar Karsiyaka” spēlētāji bija noguruši, jo izdevās iekļūt FIBA Čempionu līgas finālā.

“Pinar Karsiyaka” demonstrē daudz labāku sniegumu aizsardzībā, kamēr “Turk Telekom” vairāk balstās uz individuāliem spēlētājiem, turklāt problēmas ir arī aizsardzībā. Izcīnot uzvaru sestdien, “Pinar Karsiyaka” iegūs papildu brīvdienas pirms pusfināla mačiem, kas var būt gana labs motivācijas avots pabeigt visu sestdien.

Prognozēju, ka “Karsiyaka” izcīnīs uzvaru ar vismaz trim punktiem (-2,5 handikaps).

Prognoze neprecīza: “Turk Telekom” uzvara 76:70

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Pinar Karsiyaka" handikaps -2,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63