Stambula, 20:00 @ 20.04.2021

Prognoze neprecīza!

Otrdien Eirolīgā sāksies izslēgšanas spēles. Pirmajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā regulārās sezonas 3. spēcīgākā komanda “Anadolu Efes” spēkosies pret Madrides “Real”. Pusfinālā iekļūs komanda, kas pirmā izcīnīs trīs uzvaras.

Eirolīgas regulāro sezonu “Anadolu Efes” noslēdza ar zaudējumu pret “Olimpia”, bet Turcijas līgā grūts panākums pret “Tofas”. “Real” ir uzņēmis ļoti labu ritmu, jo pēdējās sešās spēlēs izcīnītas tikai un vienīgi uzvaras, no kurām divas ir Eirolīgā, bet pārējās Spānijas līgā, taču vietējā čempionātā pieveikta arī “Barcelona”.

Madrides sastāvā atgriezušies praktiski visi labākie spēlētāji, un liels plus ir pieredze. Komandas kodols ir saglabājies vairākas sezonas, treneru štābs zina, kas ir jādara, lai izcīnītu titulus, neatsverama ir Serhio Juļa un Rudija Fernandesa pieredze, un “Real” ir tāda komanda, kas var pieveikt jebkuru.

Jā, “Anadolu Efes” pagājušajā sezonā parādīja, ka ir laba komanda, spēlētāju rotācija ir gara, taču nav tik liela pieredze izslēgšanas spēlēs, un “Efes” spēlētāji pirmajā mačā var vienkārši sadegt no lielā atbildības sloga.

Izvēlos pieredzi un prognozēju, ka “Real” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Anadolu Efes” uzvara 90:63

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Eirolīgas play-off ir klāt: Vai “Real” spēs pārsteigt Atamanu?

Prognoze: "Real" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
3.95
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Par ekspertu

Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
51
Precīzas
15
Zaudētas
36
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT