40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: pieredzējusī “Real” var pārsteigt

Stambula, 20:00 @ 20.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Otrdien Eirolīgā sāksies izslēgšanas spēles. Pirmajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā regulārās sezonas 3. spēcīgākā komanda “Anadolu Efes” spēkosies pret Madrides “Real”. Pusfinālā iekļūs komanda, kas pirmā izcīnīs trīs uzvaras.

Eirolīgas regulāro sezonu “Anadolu Efes” noslēdza ar zaudējumu pret “Olimpia”, bet Turcijas līgā grūts panākums pret “Tofas”. “Real” ir uzņēmis ļoti labu ritmu, jo pēdējās sešās spēlēs izcīnītas tikai un vienīgi uzvaras, no kurām divas ir Eirolīgā, bet pārējās Spānijas līgā, taču vietējā čempionātā pieveikta arī “Barcelona”.

Madrides sastāvā atgriezušies praktiski visi labākie spēlētāji, un liels plus ir pieredze. Komandas kodols ir saglabājies vairākas sezonas, treneru štābs zina, kas ir jādara, lai izcīnītu titulus, neatsverama ir Serhio Juļa un Rudija Fernandesa pieredze, un “Real” ir tāda komanda, kas var pieveikt jebkuru.

Jā, “Anadolu Efes” pagājušajā sezonā parādīja, ka ir laba komanda, spēlētāju rotācija ir gara, taču nav tik liela pieredze izslēgšanas spēlēs, un “Efes” spēlētāji pirmajā mačā var vienkārši sadegt no lielā atbildības sloga.

Izvēlos pieredzi un prognozēju, ka “Real” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Anadolu Efes” uzvara 90:63

Eirolīgas “play-off” ir klāt: Vai “Real” spēs pārsteigt Atamanu?

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Real" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 3.95
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31