Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: pieredze vai jaunība?

Ņujorka, 18:00 @ 26.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“US Open” kvalifikācijas 2. kārtas spēlē tiksies Spānijas tenisists Fernando Verdasko un turks Čems Ilkels. Pieredzējušais spānis rangā pašlaik atrodas 132. vietā, savukārt Ilkels atrodas tuvāk trešajam simtam, ieņemot 189. vietu. Iepriekš abi spēlētāji savā starpā nav tikušies.

Protams, ka kopumā Verdasko ir daudz labāks tenisists, taču šobrīd viņam ir liekā svara problēmas, kas liedz viņam kustēties kortā tikpat aktīvi kā agrāk, turklāt jāņem vērā arī pieklājīgais vecums – jau 37 gadi. Ilkelam šī ir karjeras labākā sezona, demonstrējot labu tenisu.

Ilkela priekšrocība šajā mačā būs jaunība, viņš kustēties var krietni ātrāk un būs enerģijas pilnāks, tāpēc prognozēju, ka Turcijas spēlētājs izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: Ilkela uzvara 4:6, 6:3, 6:4

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Ilkela uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.17
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63