Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Petkim Spor” obligāti jāuzvar

Stambula, 17:00 @ 10.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vēl vienā pirmdienas Turcijas basketbola līgas cīņā “Bahcesehir” uzņems “Petkim Spor”. Turnīra tabulā komandas atrodas viena otrai blakus – “Bahcesehir” ar 10 uzvarām un 19 zaudējumiem ir 13. vietā, bet “Petkim” atrodas vietu zemāk, 29 spēlēs tiekot pie deviņām uzvarām.

“Bahcesehir” par vietu līgā var būt droša, tāpēc šis mačs neko neizšķirs. Iepriekšējā spēlē komanda laukumā vairāk laida jaunos un vietējos basketbolistus, tāpēc paredzu, ka tas varētu notikt arī šodien. “Petkim Spor” uz spēli ieradīsies tikai ar vienu domu – uzvarēt. Ja komanda šodien zaudē un “Fethiye” izcīna uzvaru, tad “Petkim” pazaudēs vietu augstākajā līgā.

Kopumā “Petkim Spor” sniegumu šosezon var vērtēt kā labu, taču komanda nedaudz sabruka sezonas otrajā daļā, kad zaudējumi tika piedzīvoti praktiski viens pēc otra, vairākos mačos izlaižot iekrāto pārsvaru.

Ņemot vērā spēles nozīmīgumu, prognozēju, ka “Petkim” saņemsies un izcīnīs uzvaru ar vismaz deviņu punktu pārsvaru (handikaps -8,5).

Prognoze neprecīza: “Petkim Spor” uzvara 91:85

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Petkim Spor" handikaps -8,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63