40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Petkim” pretosies “Karsiyaka”

Izmira, 15:30 @ 26.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Protams, ka šajā mačā “Karisyaka” ir favorīte, ko apliecina pagājušās sezonas rezultāti, kas bija labi. Eirokausos izdevās sasniegt finālu, taču tikt pie kārotās trofejas tomēr neizdevās. Nav šaubu, ka arī šosezon mērķi komandai ir visaugstākie.

Turcijas čempionātu “Karsiyaka” uzsāks ar viesošanos pie “Petkim”, taču nedomāju, ka būs tik viegli, īpaši jau pirmās nedēļas, jo notikušas vairākas pārmaiņas sastāvā. “Petkim” nomainīja treneri, kurš ir ļoti labs un perspektīvs, un sastāvs izskatās visai solīds.

“Petkim” ambīcijas ir augstas, un mērķis ir sasniegt izslēgšanas spēles. Uzskatu, ka komanda spēs pacīnīties pret “Karsiyaka”, tāpēc prognozēju, ka “Petkim” nezaudēs ar vairāk kā astoņiem punktiem (handikaps +8,5).

Prognoze neprecīza: “Karsiyaka” uzvara 92:59

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Petkim" handikaps +8,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.70
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63