40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Pelicans” pret “Celtics”

Ņūorleāna, 22:30 @ 21.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Svētdienas agrajā spēlē tiksies Ņūorleānas “Pelicans” un Bostonas “Celtics”. Abas komandas pēdējā laikā nespēlē labi, īpaši to varētu attiecināt uz Ņūorleānu, kas piedzīvojusi piecus zaudējumus pēdējās sešās spēlēs, kamēr Bostonai pēdējo sešu spēļu nogrieznī ir trīs uzvaras. Naktī uz sestdienu “Pelicans” bija +11 pēc trešās ceturtdaļas pret “Suns”, taču zaudētas pēdējās 12 minūtes ar 12:41 noveda pie neveiksmes. Bostona aizvadīja mini sēriju ar “Hawks”. Pirmajā mačā “Celtics” zaudēja, bet pēc tam reabilitējās.

Galvenā atšķirība bija tā, ka ķeltiem otrajā spēlē laukumā devās Kemba Volkers, un nav nekādu ziņu, ka viņš svētdienas vakarā nespēlēs. Jā, “Pelicans” ir Zions Viljamsons, taču Bostonai ir spēlētāji, kuri būs gatavi iet “gaļā” un apturēt Zionu, turklāt “Celtics” ir TOP6 aizsardzība visā līgā, kamēr “Pelicans” ielaiž vidēji 115,1 punktu, kas ir 7. sliktākais rādītājs. Kopumā Bostona ir labāka komanda, tāpēc prognozēju ķeltu uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Pelicans” uzvara 115:110

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Bostonas "Celtics" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.70
Prognozi piedāvā
Ričards Vambuts, eksperts, likme.tv
NBA vērotājs
Ričards ir kaislīgs NBA līdzjutējs, bet pilsētā runā, ka pat viens no zinošākajiem visā valstī. Viņš palīdz veidot populāro iknedēļas NBA raidījumu "Ūdenszeļļi", kas skatāms "Best4Sport TV" kanālā. Katru mēnesi savas pārdomas par NBA Ričards publicē portālā Sportapils.com, tāpat ir izdevies pabūt žurnālista statusā NBA spēlēs, redzot notiekošos procesus "no iekšas".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes15
Precīzas8
Zaudētas7
Atgrieztas0
Peļņa:-0,41