Prognoze: pastarītei būs grūti

Arizona, 5:00 @ 13.01.2022

Prognoze neprecīza!

Nacionālās hokeja līgas (NHL) duelī Toronto “Maple Leafs” viesosies pie pēdējā vietā esošās Arizonas “Coyotes”, kas pēdējos desmit mačos guvusi vien divas uzvaras. Cīņa īpaša būs Toronto vadošajam centra uzbrucējam Ostonam Metjūzam, kurš nāk no Arizonas un hokejā sāka trenēties, pateicoties “Coyotes” maču apmeklēšanai. 2016. gada drafta pirmais numurs četrās spēlēs pret dzimto komandu savācis trīs punktus, bet tagad būs laba iespēja iekrājumus papildināt.

Arizona jau no paša sākuma iekārtojās pēdējā vietā, un 33 spēlēs izdevies izcīnīt tikai septiņas uzvaras. Vidēji tiek ielaisti 3,9 vārti, kas “Maple Leafs” uzbrukumam ļauj gaidīt dzīres. Prognozēju, ka Toronto izbraukumu turpinās ar pārliecinošu uzvaru pret pastarīti.

Prognoze neprecīza: “Coyotes” uzvara 2:1

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

50 EUR bonuss

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Maple Leafs" handikaps -1,5
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.83
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Par ekspertu

Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.

Likmes
9
Precīzas
4
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
108
Precīzas
44
Zaudētas
60
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT