Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: pastarītei būs grūti

Arizona, 5:00 @ 13.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Nacionālās hokeja līgas (NHL) duelī Toronto “Maple Leafs” viesosies pie pēdējā vietā esošās Arizonas “Coyotes”, kas pēdējos desmit mačos guvusi vien divas uzvaras. Cīņa īpaša būs Toronto vadošajam centra uzbrucējam Ostonam Metjūzam, kurš nāk no Arizonas un hokejā sāka trenēties, pateicoties “Coyotes” maču apmeklēšanai. 2016. gada drafta pirmais numurs četrās spēlēs pret dzimto komandu savācis trīs punktus, bet tagad būs laba iespēja iekrājumus papildināt.

Arizona jau no paša sākuma iekārtojās pēdējā vietā, un 33 spēlēs izdevies izcīnīt tikai septiņas uzvaras. Vidēji tiek ielaisti 3,9 vārti, kas “Maple Leafs” uzbrukumam ļauj gaidīt dzīres. Prognozēju, ka Toronto izbraukumu turpinās ar pārliecinošu uzvaru pret pastarīti.

Prognoze neprecīza: “Coyotes” uzvara 2:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Maple Leafs" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.83
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23