40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: pastarīšu duelis

Bērnlija, 20:00 @ 05.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Kamēr Anglijā uzmanība tiks pievērsta FA kausa sešpadsmitdaļfinālam, viena spēle šajā nedēļas nogalē gaidāma arī Premjerlīgā, kur tiksies pēdējo divu vietu īpašnieces, kuras nav uzvarējušas jau deviņās spēlēs pēc kārtas. Proti, “Burnley”, kas nav uzvarējusi kopš 30. oktobra, uzņems “Watford”, kas nav uzvarējusi kopš 20. novembra.

Turnīra tabulā 19. pozīciju ieņem “Watford”, kas 20 spēlēs izcīnījusi 14 punktus un par diviem punktiem apsteidz “Burnley”, kas pandēmijas pārcelto spēļu dēļ gan aizvadījusi par diviem mačiem mazāk. Abas komandas var būt pamatoti neapmierinātas ar savu punktu skaitu, jo “Burnley” no sava potenciāli iegūstamā punktu skaita jeb xP atpaliek par 4,1 punktu, bet “Watford” – par 4,8.

“Watford” arī nupat nācās atlaist Lesteras brīnuma meistaru Klaudio Ranjēri, kura vadībā komanda turnīra tabulā tikai nokrita vēl vairāk un deviņu neuzvarēto spēļu sērijas laikā piedzīvoja astoņus zaudējumus. Tomēr jāatgādina, ka “Watford” bija diezgan sarežģīts kalendārs, pārsvarā tiekoties pret pirmā desmitnieka komandām. Ja pret “Top 10” 11 spēlēs piedzīvoti 10 zaudējumi, tad pret otro ešelonu deviņās spēlēs sakrāti 11 punkti un izcīnītas trīs uzvaras. “Watford” arī labi darbojās janvāra tirgū, iegādājoties virkni pamatrotācijas spēlētāju, kuri jau ir aizvadījuši pārīti maču. Ierindā gan nebūs uzbrukuma līdera Emanuela Denisa, kurš ir diskvalificēts. Risinājumi uzbrukumā būs jāmeklē arī “Watford”, kas jaunbagātniecei Ņūkāslas “United” pārdeva Krisu Vudu, bet viņa vietā iegādājās nīderlandiešu milzi Vautu Vēghorstu, kurš varētu debitēt jaunajā vienībā.

Prognoze precīza: 0:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Watford" dubultiespēja (X2)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.71
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90