Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: pārliecinošais Zverevs pret Fokinu

Parīze, 17:00 @ 08.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“French Open” ceturtdaļfinālā pasaules 6. rakete Aleksandrs Zverevs cīnīsies pret spāni Alehandro Davidoviču Fokinu, kurš pašlaik rangā atrodas 46. pozīcijā. Abās tikšanās reizēs 2020. gadā uzvaras izcīnīja Zverevs.

Turnīra sākumā Zverevs bija tālu no optimālās formas, taču tagad vācietis uzņēmis labu ritmu, kas atspoguļojas arī rezultātos. Pēdējos trīs mačos Zverevs nav zaudējis nevienu setu, turklāt astotdaļfinālā pret Kei Nišikori kopumā zaudēja tikai sešus geimus. Demonstrējot šādu sniegumu, nebūs pārsteigums, ja Zverevs spēlēs finālā.

Pirmo reizi 22 gadus vecais Davidovičs Fokina spēlēs “Grand Slam” turnīra ceturtdaļfinālā, tāpēc jau tagad turnīru var saukt par izdevušos. Protams, ka tik viegli kā Zverevam nav veicies, jo divos no četriem mačiem bija nepieciešami trīs seti, taču nedrīkst nenovērtēt Spānijas tenisistu.

Zverevs demonstrē labu spēli, arī bukmeikeru vērtējumā viņš ir absolūts favorīts, ko, manuprāt, vācietis arī pierādīs. Jā, Fokina nav zemē metams, taču Zverevs ir cita līmeņa tenisists, tāpēc prognozēju, ka vācietis uzvarēs ar vismaz astoņu geimu pārsvaru (handikaps -7,5).

Prognoze precīza: Zvereva uzvara 6:4, 6:1, 6:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Zvereva handikaps -7,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.88
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19