40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Pārliecinoša Latvijas izlases uzvara?

Rīga, 19:00 @ 03.06.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas vīriešu futbola izlase trešo UEFA Nāciju līgas sezonu sāks ar mājas spēlēm pret Andoru un Lihtenšteinu un centīsies izbraukumā uz Moldovu doties ar sešiem punktiem kabatā – lai piepildītu mērķi par pirmo vietu apakšgrupā un arī cerētu uz pirmo vietu visā D līgā, kas uzlabotu izredzes “Euro 2024” atlasē, pret apakšgala komandām punktus zaudēt nedrīkstēs.

Andoras valstsvienība jau ilgāku laiku bijusi Latvijas izlases bubulis, trīsreiz pēc kārtas nosargājot bezvārtu neizšķirtu, tomēr iepriekšējā pusotra gada laikā šī psiholoģiskā barjera, domājams, jau būs pārvarēta. Pēc 5:0 uzvaras Andorā 2020. gada novembrī, diviem panākumiem ar 3:1 pār Gibraltāru pagājušajā gadā un Nāciju līgas sagaidīšanas ar četrām nezaudētām spēlēm pēc kārtas (2-2-0) izlasei ar pārliecību par saviem spēkiem – pozitīvā nozīmē! – nevajadzētu būt problēmām. Jo īpaši arī pēc šīs klubu sezonas, kas sekmīga bijusi virknei priekšējās līnijas spēlētāju.

Sāncenšus no Andoras gan nevajadzētu arī novērtēt par zemu, jo tās trumpji – pieredze, sīkstums un netīrā spēle – palikuši nemainīgi, taču jāpiekrīt galvenajam trenerim Dainim Kazakevičam, ka šo Nāciju līgas sezonu Latvijas izlase sagaida krietni labākā stāvoklī nekā iepriekšējo. Bažas, kā ierasts, gan raisa vidējās līnijas centrs, tomēr uzbrukums ar Robertu Uldriķi, Vladislavu Gutkovski, Raimondu Krolli, Dāvi Ikaunieku, uzbrūkošajiem pussargiem Jāni Ikaunieku, Andreju Cigaņiku un citiem ir pietiekami jaudīgs, lai piektdienas vakarā pamatoti gaidītu ne tikai trīs punktus, bet arī lielāku uzvaru kā tikai ar vienu vārtu starpību.

Prognoze precīza: Latvijas uzvara 3:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Latvijas uzvara ar handikapu 0:1
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.35
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90