40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: par “Patriots” un “Cowboys”!

Hjūstona, 20:00 @ 10.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Laiks sākt atgūt pagājušo nedēļu neticamās neveiksmes NFL un to darīšu ar apvienoto likmi uz Jaunanglijas “Patriots” un Hjūstonas “Texans”, kā arī Dalasas “Cowboys” un Ņujorkas “Giants” spēlēm. “Patriots” pagājušonedēļ ļoti sīvā spēlē zaudēja Breidija “Buccaneers”, kaut gan spēles beigās pat bija labas iespējas uzvarēt.

Nedomāju, ka “Patriots” ir tik stabili kā pret Breidiju, taču uzvarai pret Hjūstonas “Texans” noteikti vajadzētu sekot – “Texans” šosezon ir viena no vājākajām NFL komandām, kura ir palikusi bez sava šīs sezonas pamatsastāva “quarterback” Tairoda Teilora. Uzbrukuma diriģents pašlaik ir šī gada drafta trešās kārtas ieguvums Deiviss Mills, taču nekāda superzvaigzne viņš, protams, nav. “Patriots” trenera rezultāts pret iesācējiem “quarterback” ir 22 uzvaras un 6 zaudējumi, tiesa, visi zaudējumi ir bijuši viesos. Par šo spēli gan man jautājumu nav un variantus “Texans” neredzu.

Otra, mazliet riskantāka, spēle būs Dalasā, kur vietējie “Cowboys” uzņems savas divīzijas konkurentus Ņujorkas “Giants”. Šī būs interesanta spēle, taču priekšroku noteikti dodu Dalasai. “Cowboys” uzbrukums šosezon dominē un gūst vidēji 31,5 punktus spēlē. Aizsardzībā komanda gan ielaiž vidēji 24,3 punktus, taču spēlē ievērojami labāk kā pagājušogad un arī pretinieki šogad bijuši diezgan labi. “Giants” komandu varētu ielikt kā vienu no spēcīgākajām vājajām komandām NFL. Ja “quarterback” Daniela Džonsa spēle aiziet, “Giants” var turēt līdzi komandām, taču aizsardzībā ir robi un uzbrukums nav stabils.

Ekspreša prognoze: “Patriots” uzvarēs ar vismaz 4 punktiem (1,47) x “Cowboys” uzvarēs pamatlaikā (1,40)

Prognoze neprecīza: “Patriots” uzvara 25:22

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Patriots" handikaps -4 un "Cowboys" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.06
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54