40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Panthers” pretī vēl vienai uzvarai

Vankūvera, 5:00 @ 22.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Floridas “Panthers” aizvadītajā naktī ar 6:0 sagrāva Edmontonas “Oilers” un pacēlās uz Nacionālās hokeja līgas (NHL) kopvērtējuma pirmo vietu. Izbraukums pa Kanādas rietumiem turpināsies ar spēli pret Vankūveras “Canucks”. “Canucks” piemeklējušas veselības problēmas.

Covid-19 protokolā nonācis vadošais vārtsargs Tetčers Demko un viņa aizvietotājs Jaroslavs Halāks, tāpēc nāksies paļauties uz citiem vārtsargiem. Iztrūkumi ir arī uzbrukumā – protokolā atrodas Džeitī Millers, Konors Gārlands un Bo Horvāts jeb Vankūveras trīs rezultatīvākie uzbrucēji.

Ņemot vērā “Canucks” problēmas un “Panthers” pārliecinošo sniegumu, prognozēju, ka Florida izbraukumu turpinās ar uzvaru un nostiprināsies pirmajā vietā.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 1:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Panthers" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23