Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Packers” un “Buccaneers” uzvarēs

Grīnbeja, 23:25 @ 03.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šajā nedēļā vēlos piedāvāt apvienoto likmi uz divu komandu uzvarām. Grīnbejas “Packers” un Tampabejas “Buccaneers”. Grīnbeja uzņems pie sevis Pitsburgas “Steelers”. Pitsburgas komanda starpsezonā neizmantoja iespējas tikt pie jauna “quarterback” un noticēja savas komandas leģendai Benam Rotlisbergeram, kurš nosolījās, ka uz šo sezonu būs labākā formā kā iepriekš. Sameloja. Bens izskatās drausmīgi, un “Steelers” uzbrukumā izskatās absolūti bez jebkāda potenciāla. Savukārt Grīnbeja ir uzņēmusi apgriezienus un izskatās labāk ar katru spēli, tādēļ uzskatu, ka mājas spēlē “Packers” samals miltos Pitsburgu.

Nedēļas spēle notiks naktī uz pirmdienu, kur Toms Breidijs ar “Buccaneers” viesosies pie sava bijušā kluba Jaunanglijas “Patriots”. Klubu, kurā tika pavadīti 20 gadi, Breidijs noteikti grib samalt miltos, jo šķiršanās no kluba nebija draudzīga, jo īpaši no galvenā trenera Bila Beličeka.

“Buccaneers” uz spēli ved savu NFL paša augšgala uzbrukuma komandu, kura izcili uzbrūk pa gaisu ar piespēlēm, bet pavāji to dara pa zemi. Breidija rokās būs ieroči jebkurā laukuma pusē un attālumā – esmu drošs, ka punkti tiks gūti daudz. Tikmēr “Patriots” komanda atrodas pārbūves procesā ar savu iesācēju “quarterback” Maku Džonsu. Komandai ir laba aizsardzība, taču vājš uzbrukums. Un, ja aizsardzībai nāksies doties laukumā ļoti daudz, tā vienkārši nespēs turēt līdzi Breidija tempam.

Ekspreša prognozes: “Pakcers” handikaps -3 (1,5) x “Buccaneers” handikaps -3 (1,44).

Prognoze neprecīza: “Buccaneers” uzvara 19:17

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Packers" un "Buccaneers" uzvaras ar handikapu -3
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.16
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54