Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Packers” pēc atriebības

Grīnbeja, 3:20 @ 03.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Viena no interesantākajām cīņām, iesākot jauno gadu, notiks Grīnbejā, kur vietējie “Packers” centīsies atriebties par zaudējumu sezonas vidū “Vikings” komandai. “Packers” beidzot sagaidījusi brīdi, kad sastāvā sāk atgriezties traumētie spēlētāji. Jairs Aleksandrs ir viens no labākajiem līgas “cornerback”, kuram noteikti tiks dots uzdevums segt vienu no labākajiem līgas “receiver” Džastinu Džefersonu.

Kaut uzskatu, ka Aleksandrs noteikti savā pirmajā spēlē nebūs savā labākajā formā, tas tik un tā ierobežos Džefersonu, kuram, pieliekot klāt kārtīgu “lockdown” aizsargu, ir grūti rādīt savu zvaigznes sniegumu. Grīnbeja noteikti grib atriebties Vikingiem par zaudējumu sezonā, un zaudēt šo spēli Grīnbeja īsti nevar – uz papēžiem min Dalasa, kura var pastrīdēties par pirmo vietu konferencē.

“Vikings” sezona ir bijusi kā pa kalniem, taču, tuvojoties sezonas beigām, cerības kaut ko sasniegt palikušas diezgan mazas, jo sniegums absolūti neizskatās pēc pretendentiem uz titulu. Aizsardzība ielaisto jardu ziņā gan pret skriešanu, gan piespēlēm ir līgas lejasdaļā, savukārt “Packers” uzbrukums šogad ir ļoti sabalansēts starp uzbrukuma veidiem un draudi tiks radīti visos līmeņos. Lai vai kā, arī zaudējot spēles, Vikingi tomēr prot iemest 20 un vairāk punktus šajās spēlēs un ticu, ka tas notiks arī šoreiz.

Šīs komandas savā starpā spēlē rezultatīvi, tādēļ mana likme – “Packers” uzvara ar vismaz 3 punktiem un kopējais punktu skaits spēlē vismaz 43, kur 70% no tiem varētu gūt “Packers”.

Prognoze precīza: “Packers” uzvara 37:10

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Packers" handikaps -3 un vairāk par 43 punktiem
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.14
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54