40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Packers” parādīs savu spēku

Džeksonvilla, 23:25 @ 12.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Svētdien notiks lielākā daļa no NFL sezonas pirmās nedēļas spēlēm. Lielu vērtību redzu duelī, kur tiksies Grīnbejas “Packers” pret Ņuorleānas “Saints”! Grīnbejai šis būs ļoti interesants gads, jo izskatās, ka dažas komandas superzvaigznes var arī nespēlēt komandā nākošgad. Tādēļ, saglabājot galveno komandas kodolu no pagājušās sezonas, Grīnbeja ar visiem spēkiem centīsies tikt pie titula šajā sezonā.

Komandai ir izdevies paturēt vienu no dižākajiem “quarterback” pozīcijas spēlētājiem Āronu Rodžersu, kurš ir komandā jau no savas karjeras paša sākuma un pagājušajā sezonā izcīnīja MVP balvu. Ir izdevies paturēt lielisko “wide reciever” spēlētāju Davanti Adamsu, kā arī izcilo “running back” Āronu Džonsu. Uzskatu, ka komandas ķīmija būs ļoti labā līmenī un arī aizsardzībā nevajadzētu būt smagiem kritumiem.

Gluži pretēji ir ar “Saints” komandu. Šajā starpsezonā komanda meklēja jaunu identitāti – komandu pameta un karjeru beidza leģendārais Drjū Brīzs, komandai paliekot bez pamata “quarterback”. Šo lomu izcīnīja bijušais Tampabejas spēlētājs Džeimiss Vinstons, kurš pazīstams ar savām ļoti daudzajām kļūdām – pārķertajām piespēlēm. Komandā palicis viens no NFL top “running back” Alvins Kamara, taču traumu listē nokļuvis piespēļu ķērājs Maikls Tomass.

Uzskatu, ka “Saints” komandai nepieciešams laiks saspēlēties jo īpaši ar jauno “quarterback”, pie tam arī aizsardzības darbs, manuprāt, būs apgrūtināts, jo gluži vienkārši tas būs daudz. Savukārt, Grīnbejas komanda zin savus ieročus un prot tos izmantot. Neredzu daudz variantus svētajiem šajā spēlē.

Prognozēju “Packers” uzvaru ar vismaz četru punktu pārsvaru (handikaps -3,5).

Prognoze neprecīza: “Saints” uzvara 38:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Packers" handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients 1.91
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54