40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: otrā tikšanās “Grand Slam” ietvaros

Parīze, 15:15 @ 27.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Sieviešu “French Open” turnīra trešās kārtas savstarpējo spēli aizvadīs divas TOP25 spēlētājas – baltkrieviete Viktorija Azarenka (15. numurs) un Džila Taihmane (24.) no Šveices. Šīgada sākumā tenisistes pirmo reizi aizvadīja savstarpējo spēli “Australian Open”, kurā panākumu divos setos izcīnīja Azarenka.

Azarenka pietuvojusies pagājušā gada rezultātam, kas bija astotdaļfināls, kurā Baltkrievijas sportiste piekāpās nākamajai finālistei Anastasijai Pavļučenkovai. Šogad “French Open” Azarenkai iesākās grūti, jo tikai trīs setos pieveikta Ana Bogdana. Nākamajā spēlē pret Andreu Petkoviču bija nepieciešami divi seti, lai gan otrais nokļuva līdz taibreikam.

Taihmane ar savu sniegumu uz māla šosezon priecējusi, jo 13 spēlēs izdevies gūt desmit panākumus, turklāt ceļš līdz “French Open” 3. kārtai bija visai viegls, jo pirmajā spēlē zaudēti tikai trīs geimi, kamēr nākamajā – pieci.

Lai gan Taihmane rādījusi labāku spēli, Azarenka ir ar lielāku pieredzi, turklāt viņas sniegums otrajā mačā bija krietni labāks nekā pirmajā, kā arī Azarenka mazāk reižu zaudēja savu servi un izcēlās ar mazāk piespiestajām kļūdām nekā Taihmane. Kā jau minēju, savstarpējā duelī uzvarēja baltkrieviete, tāpēc prognozēju, ka arī piektdienas pēcpusdienā Azarenka triumfēs.

Prognoze neprecīza: Taihmanes uzvara 4:6, 7:5, 7:6(5)

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Azarenkas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.90
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19