Prognoze: otrā tikšanās “Grand Slam” ietvaros

Parīze, 15:15 @ 27.05.2022

Prognoze neprecīza!

Sieviešu “French Open” turnīra trešās kārtas savstarpējo spēli aizvadīs divas TOP25 spēlētājas – baltkrieviete Viktorija Azarenka (15. numurs) un Džila Taihmane (24.) no Šveices. Šīgada sākumā tenisistes pirmo reizi aizvadīja savstarpējo spēli “Australian Open”, kurā panākumu divos setos izcīnīja Azarenka.

Azarenka pietuvojusies pagājušā gada rezultātam, kas bija astotdaļfināls, kurā Baltkrievijas sportiste piekāpās nākamajai finālistei Anastasijai Pavļučenkovai. Šogad “French Open” Azarenkai iesākās grūti, jo tikai trīs setos pieveikta Ana Bogdana. Nākamajā spēlē pret Andreu Petkoviču bija nepieciešami divi seti, lai gan otrais nokļuva līdz taibreikam.

Taihmane ar savu sniegumu uz māla šosezon priecējusi, jo 13 spēlēs izdevies gūt desmit panākumus, turklāt ceļš līdz “French Open” 3. kārtai bija visai viegls, jo pirmajā spēlē zaudēti tikai trīs geimi, kamēr nākamajā – pieci.

Lai gan Taihmane rādījusi labāku spēli, Azarenka ir ar lielāku pieredzi, turklāt viņas sniegums otrajā mačā bija krietni labāks nekā pirmajā, kā arī Azarenka mazāk reižu zaudēja savu servi un izcēlās ar mazāk piespiestajām kļūdām nekā Taihmane. Kā jau minēju, savstarpējā duelī uzvarēja baltkrieviete, tāpēc prognozēju, ka arī piektdienas pēcpusdienā Azarenka triumfēs.

Prognoze neprecīza: Taihmanes uzvara 4:6, 7:5, 7:6(5)

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: Azarenkas uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Teniss
Koeficients
1.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Bendžamins
Tenisa skartais
Par ekspertu

Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!

Likmes
6
Precīzas
1
Zaudētas
4
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
99
Precīzas
46
Zaudētas
48
Atgrieztas
5
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT