40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: otrā tikšanās divu mēnešu laikā

Maiami, 4:00 @ 28.03.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Maiami vīriešu turnīra 1/16 finālā svētdienas pēcpusdienā tiksies vietējais sportists Makenzijs Makdonalds un vācietis Aleksandrs Zverevs. ATP rangā abu tenisistus šķir tieši 50 vietas, jo Makdonalds ieņem 54. pozīciju, kamēr Zverevs ir 4. labākais vīru konkurencē.

Makdonalds kopumā aizvada salīdzinoši stabilu sezonu. Dubaijas turnīrā februāra beigās viņš zaudēja ceturtdaļfinālā, kamēr pēc tam Indianvelsā neveiksme jau otrajā kārtā. Maiami Makdonalds saskārās ar grūtībām jau pirmajā kārtā, jo zaudēja pirmo setu pret Dominiku Kepferu, taču izdevās saņemties un uzvarēt divus setus. Naktī uz sestdienu amerikānis viegli ar 6:1, 6:4 apspēlēja bulgāru Grigoru Dimitrovu.

Zverevs šajā sezonā spēlē salīdzinoši labi. Ja “Australian Open” sasniegts astotdaļfināls, tad Monpeljē vācietis spēlēja finālā. Indianvelsā Zverevs negaidīti zaudēja pirmajā kārtā, bet Maiami turnīru viņš uzsāka no otrās kārtas, pārspējot Bornu Čoriču trīs setos.

Savstarpējos mačos Zverevs bijis pārāks abās reizēs, turklāt pēdējā tikšanās reize bija Monpeljē februāra sākumā. Prognozēju, ka lielas intrigas nebūs un būs mazāk par 22 geimiem.

Prognoze neprecīza: Zvereva uzvara 6:2, 6:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: mazāk par 22 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19