Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Ostrow” pēdējā iespēja tikt pie titula

Ostrova Velkopolska, 20:30 @ 06.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Sesto finālspēli Polijas basketbola līgā aizvadīs “Ostrow Wielkopolski” un “Zielona Gora”. Visai negaidīti sērijā vadībā ar 3-2 atrodas “Ostrow Wielkopolski”, kas šovakar spēlēs savā laukumā.

Pirms divām dienām “Zielona Gora” uzvarēja būt vai nebūt mačā pagarinājumā, jo zaudējums nozīmētu sezonas beigas, turklāt jāatzīmē, ka ļoti labi nospēlēja Rolands Freimanis. Jāsaka gan, ka “Ostrow Wielkopolski” praktiski visu spēli kontrolēja notikumus laukumā, taču pašā galotnē nespēja noturēt pārsvaru.

“Ostrow Wielkopolski” atrodas krietni labākā formā, savu pīķi sasniedzot tieši sezonas beigās, bet “Zielona Gora” sastāvs ir gan labāks, gan pieredzējušāks. Uzskatu, ka “Ostrow Wielkopolski” šī ir pēdējā iespēja izcīnīt titulu, jo, ja būs septītā spēle, tad komandai nebūs variantu.

Prognozēju, ka “Ostrow Wielkopolski” izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Ostrow Wielkopolski” uzvara 92:85

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Ostrow Wielkopolski" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.20
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63