5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Ostapenko sāks neveiksmīgo Sinsinati turnīru

Sinsinati, 20:00 @ 16.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

WTA turnīra Sinsinati pirmajā kārtā Aļona Ostapenko, kura rangā atrodas 32. vietā, spēlēs pret Slovēnijas pārstāvi Tamāru Zidanšeku, kura pašlaik ir 39. labākā rakete pasaulē. Spēlētājām šī būs pirmā savstarpējā cīņa karjerā.

Gan Tokijas olimpiskais turnīrs, gan Monreālas turnīrs latvietei noslēdzās jau pirmajā kārtā, lai gan bukmeikeri Ostapenko abās cīņās izcēla kā favorīti. Jāteic, ka Sinsinati turnīrs Latvijas 1. raketei nav bijis tas labākais, jo aizvadītajās piecās cīņās izcīnīta tikai viena uzvara.

Zidanšekas iecienītākais segums ir māls, jo “French Open” viņa sasniedza pusfinālu, savukārt mēnesi atpakaļ Lozannā viņa izcīnīja pirmo karjeras titulu. Kopš tā laika gan viņa nav spēlējusi, tādējādi bija daudz laika sagatavoties turpmākajiem turnīriem uz “hard” seguma.

Pēdējās četrās no piecām vienspēlēm Ostapenko aizvadījusi trīs setu cīņas, kamēr Zidanšekai trīs no pēdējiem pieciem mačiem bijuši trīs setu garumā, kamēr pārējie divi arī bijuši pietiekami gari. Prognozēju, ka tendence turpināsies arī šodien un kopā būs vairāk par 20,5 geimiem.

Prognoze neprecīza: Ostapenko uzvara 7:5, 6:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 20,5 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.86
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT