40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Ostapenko pret Vesniņu

Tokija, 6:15 @ 25.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Aļona Ostapenko, kura WTA rangā šobrīd atrodas 30. vietā, Tokijas olimpisko spēļu tenisa turnīra 1. kārtas mačā sacentīsies ar Krievijas Olimpiskās komitejas pārstāvi Jeļenu Vesniņu, kura rangā ieņem vien 305. vietu, taču ilgāku laiku viņa nespēlēja saistībā ar ģimenes pieaugumu.

Intervijā Ostapenko sacīja, ka ir ļoti apmierināta ar izlozi un ka jūtas pārliecināti par pirmās kārtas pārvarēšanu. Latviete Vimbldonā zaudēja trešajā kārtā, savukārt Īstbornā kļuva par čempioni, līdz ar to Ostapenko ir labā fiziskā formā, ko noteikti nevarētu teikt par Vesniņu.

KOK izlases dalībniece 2. martā aizvadīja pirmo maču kopš 2018. gada maija. Vienspēļu turnīrā “French Open” sasniegta trešā kārta, kamēr Vimbldonā Vesniņa apstājās otrajā. Viņa piedalījusies daudz dubultspēļu turnīros ar labiem panākumiem, taču vienspēlēs Ostapenko jābūt labākai, tāpēc prognozēju, ka latviete uzvarēs ar 2-0.

Prognoze neprecīza: Vesniņas uzvara 6:4, 6:7(2), 6:4

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Ostapenko uzvara 2-0
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.60
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63