Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Ostapenko pret Kontu

Roma, 19:00 @ 11.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Romas WTA 1000 turnīru uzsāks arī otra Latvijas pārstāve Aļona Ostapenko, kurai pirmajā kārtā tikšanās ar Lielbritānijas tenisisti Johannu Kontu. Abas tenisa spēlētājas savā starpā tiksies sesto reizi.

Iepriekšējais māla turnīrs Madridē Ostapenko noslēdzās ar zaudējumu otrajā kārtā Dženiferai Breidija, taču dubultspēlēs aizkļuva līdz pusfinālam. Tāpat kā Ostapenko, arī Konta piedzīvoja zaudējumu Madrides 2. kārtā, turklāt viņa atzina Anastasijas Sevastovas pārākumu.

Kontai šī sezona kopumā nav veiksmīga, jo savainojumu dēļ piedalījusies tikai piecos turnīros, izcīnot trīs uzvaras, bet zaudējot piecreiz. Arī māls nav Kontas mīļākais segums, un 2018. gada Romas turnīrā Ostapenko apspēlēja Kontu. Lai gan latvietei pret Kontu ir negatīva bilance (2-3), uzvaras izcīnītas pēdējo trīs dueļu ietvaros.

Jāmin, ka Ostapenko šosezon izcīnījusi septiņas uzvaras astoņos 1. kārtas mačos, tāpēc prognozēju, ka latviete triumfēs arī šovakar.

Prognoze precīza: Ostapenko uzvara 6:3, 6:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Ostapenko uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.78
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19