Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Ostapenko pret kādreizējo pirmo pasaules raketi

Roma, ap 16:00 @ 13.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Aļona Ostapenko veiksmīgi iesākusi Romas turnīru, bet šovakar pretī viņai stāsies pieredzējusī Angelika Kerbere. Zīmīgi, ka šogad Ostapenko tikai trīs reizes spējusi uzvarēt vairāk par divām spēlēm turnīrā. Vai šodien Latvijas pārstāve spēs uzvaru sēriju pagarināt?

Ostapenko ar Kerberi tikusies vienu reizi (2018.), ciešot zaudējumu divos setos uz zāliena. Nevar nepieminēt, ka Kerbere ir pasaules bijusī pirmā rakete, tomēr šogad viņai iet “kā pa kalniem”: zaudējumi mijas ar uzvarām. Par favorīti šajā spēlē bukmeikeri uzskata Ostapenko, tomēr, domāju, ka Andželika var sagādāt lielas problēmas Aļonai.

Kerberei Romas turnīrs nav izticis bez veiksmes. Vakar vāciete tikai pateicoties Simonas Halepas savainojumam nodrošinājā šodienas cīņu pret Ostapenko.

Prognozēju, ka spēle Ostapenko nebūs viegla. Iespējams, tiks aizvadīti pat trīs seti, tādēļ prognozēju, ka kopumā tiks aizvadīti vairāk par 21 geimu.

Prognoze precīza: Ostapenko” uzvara 4:6, 6:3, 6:4

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: virs 21 geima
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.87
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19