40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Ostapenko nebūs viegli

Doha, 14:30 @ 23.02.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Aļona Ostapenko otro nedēļu pēc kārtas turpina uzvarēt. Dohas pirmajā kārtā latviete atspēlējās un divos setos pieveica francūzieti Oseanu Dodēnu, bet vakar bija nepieciešami trīs seti, lai apspēlētu ranga 40. numuru Amandu Aņisimovu, taču tagad pretinieks būs krietni vien cietāks rieksts.

Ranga trešās vietas īpašniece Barbora Krejčīkova pagājušajā nedēļā Dubaijā izstājās jau otrajā kārtā, līdz ar to bijis daudz laika atpūsties, turklāt Dohā viņa sacensības sāka no otrās kārtas. Varēja redzēt, ka čehiete uzkrājusi spēkus, jo uzvara pār Polijas pārstāvi Magdu Linetu izcīnīta ar 6:1, 6:3.

Krejčīkova ir viena no trim tenisistēm, kurai šosezon izdevies pārspēt Ostapenko, tam notiekot “Australian Open” trešajā kārtā. Arī pirms gada Dubaijā čehiete uzvarēja savstarpējos dueļos, bet Ostapenko izcīnīja divas uzvaras 2015. gadā.

Ņemot vērā, ka Krejčīkova ir augstas raudzes tenisiste un Ostapenko noteikti jau iestājies nogurums, prognozēju Krejčīkovas uzvaru.

Prognoze neprecīza: Ostapenko uzvara 6:3, 6:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Krejčīkovas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.65
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19