5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Opelka un Heriss cīņā par ceturtdaļfinālu

Ņujorka, 20:00 @ 06.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pirmdienas vakarā par vietu “US Open” ceturtdaļfinālā cīnīsies amerikānis Reilijs Opelka, kurš rangā atrodas 24. vietā, un Dienvidāfrikas pārstāvis Loids Heriss, kurš rangā ir 22 pozīcijas zemāk jeb 46. vietā. Pirms nepilna mēneša sportisti tikās Toronto, un uzvaru izcīnīja Opelka.

Opelka ļoti uzlabojis savu sniegumu un pēdējā laikā spēlē krietni labāk nekā sezonas ievadā. Pēdējā mēneša laikā viņš izcīnījis deviņas uzvaras, iekļuvis Toronto finālā un ieguvis iesauku “jaunais Isners”. Pateicoties labajai spēlei, rangā viņš pakāpies līdz 24. pozīcijai, taču pie tā amerikānis negrasās apstāties. Nevienā no pirmajām trim “US Open” kārtām viņš nav zaudējis setu, taču visos mačos bija pa vienam taibreikam.

Šīs sezonas sākumā Heriss spēlēja Dubaijas finālā, bet turpinājumā sniegums pasliktinājās. Sportista “atdzimšana” sākās līdz ar “hard” posmiem otrpus okeānam. Lielākās problēmas Herisam bija 1. kārtā pret Karenu Hačanovu, taču pēc tam abi pretinieki atstāti sausā.

Kā jau minēju, augustā Toronto uzvarēja Opelka, taču viņam izdevās uzvarēt divos taibreikos, kamēr spēlē kopumā labāks bija Heriss, jo viņam bija septiņas breika iespējas, kamēr Opelkam – tikai divas. Uzskatu, ka Herisam ir labas izredzes uzvarēt, jo viņš nav tik atkarīgs no serves, kā arī izspēlēs viņš ir labāks.

Prognozēju, ka Heriss izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: Herisa uzvara 6:7(6), 6:4, 6:1, 6:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Herisa uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT