40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Olimpia” jāsaglabā vieta TOP3

Telaviva, 21:05 @ 22.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā pamazām tuvojas regulārās sezonas beigas, līdz ar to katra mača vērtība palielinās. Cerības uz vietu izslēgšanas spēlēs parādījušās Telavivas “Maccabi”, kas ar 12 uzvarām un 14 neveiksmēm atrodas 13. vietā, taču tas ir, ieskaitot visas trīs Krievijas komandas, kamēr Milānas “Olimpia” ar 18-9 bilanci ir trešajā pozīcijā, bet tuvākās konkurentes min uz papēžiem.

Pēdējās divās Izraēlas čempionāta spēlēs “Maccabi” uzvarējusi, bet iepriekšējā Eirolīgas mačā, kas bija pirms nepilnām divām nedēļām, piedzīvots zaudējums pret “Crvena Zvezda”. Negaidīta neveiksme “Olimpia” aizvadītajā nedēļas nogalē Itālijas A sērijā, arī Eirolīgā pirms 12 dienām pagarinājumā atzīts Madrides “Real” pārākums.

Lai gan rezultāti aizvadītajos mačos ir visai līdzīgi, kopumā otrdienas vakarā tiksies divas dažāda līmeņa komandas. “Olimpia” gribēs reabilitēties par pēdējā laika neveiksmēm un nostiprināties trešajā vietā, tāpēc prognozēju, ka Milāna izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Maccabi” uzvara 75:58

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Olimpia" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.00
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29