40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Olimp/Venta 2002” atrodas aizas malā

19:40 @ 11.04.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šovakar Latvijas hokeja čempionātā var noskaidroties jaunie čempioni – Arta Ābola vadītie “Zemgales”/LLU hokejisti sērijā līdz četrām uzvarām ir vadībā ar 3-0 pret “Olimp/Venta 2002”, kas titulu ieguva pirms gada.

Sērija izvērtusies spraigāka nekā rāda rezultāts – nepiekāpība, azarts, provokācijas un dusmas. Pērnie čempioni savu iespēju šķietami palaida garām otrajā spēlē, kad izlaida 2:0 pārsvaru un piekāpās pagarinājumā.

Taču – komanda ir ļoti pieredzējusi un skaidri apzinās, ka atrodas aizas malā. Nonākt iedzinējos nozīmētu savu dzīvi sarežģīt desmitkārt. Tāpēc prognozēju, ka spēles pirmos vārtus gūs “Olimp/Venta 2002”. Piņķos solās būt piepildītas tribīnes un elektriska atmosfēra, kas uzlādēs arī hokejistus.

Prognoze neprecīza: 1. vārtus guva “Zemgale”

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Pirmie Vārti (Pamatlaiks) - HK Olimp/Venta 2002
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23