Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: noskaidrosies vēl divas EČ pusfinālistes

Baku, 19:00 @ 03.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Sestdien noskaidrosies atlikušās divas Eiropas čempionāta futbolā pusfinālistes. Vakaru iesāks Čehijas un Dānijas cīņa, kam sekos duelis starp Ukrainas un Anglijas komandām. Abu pāru uzvarētājas trešdienas vakarā cīnīsies par vietu finālā.

Dānijas izlase demonstrē skaistu uzbrukuma futbolu, Čehija vairāk spēlē no aizsardzības, savukārt uzbrukumā viss balstās uz Patriku Šiku. Šī čempionāta labākais spēlētājs aizsardzībā līdz šim bijis dānis Simons Kjērs un domāju, ka viņš tiks galā ar Šiku. Dānijai ir labāks uzbrukuma arsenāls un lielāka rotācija, tāpēc prognozēju, ka dāņi iekļūs nākamajā kārtā.

Anglijas valstsvienība uzņēmusi labu ritmu, taču vairāk spēlē no aizsardzības, jo praktiski katru spēli uzvar ar rezultātu 1:0. Ukraina negaidīti astotdaļfinālā tika galā ar Zviedriju, un tagad ukraiņiem nav ko zaudēt, kas, manuprāt, dos tikai un vienīgi papildu motivāciju, viņi varēs spēlēt brīvi, kamēr uz angļiem gulsies spiediens. Lielā motivācija ļaus Ukrainai spēlēt labi 1. puslaikā, tāpēc prognozēju, ka 1. puslaiks noslēgsies ar neizšķirtu.

Ekspreša prognoze: Dānija iekļūs pusfinālā (1,55) x Ukraina-Anglija 1. puslaiks noslēgsies ar neizšķirtu (1,88).

Prognoze neprecīza: Dānijas uzvara 2:1, Anglijas uzvara 1. puslaikā 1:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Dānija iekļūs pusfinālā, Ukraina-Anglija 1. puslaiks noslēgsies ar neizšķirtu
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.97
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63