Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Norvēģija nezaudēs

Stambula, 21:45 @ 08.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Savā starpā tiksies divas no trim Latvijas izlases grupas spēcīgākajām komandām – Turcija un Norvēģija. Laukuma saimnieki sešās spēlēs izcīnījuši 11 punktus un atrodas 3. vietā, kamēr norvēģiem par diviem punktiem vairāk, kas ļauj ar Nīderlandi dalīt pirmās divas vietas.

Norvēģija un tās līderis Ērlings Holanns šobrīd ir lieliskā formā, un valstsvienība turpina cīņu par tikšanu uz pasaules kausu. Noteikti, ka norvēģi negrib nekur tālu palaist Nīderlandi, kura tajā pašā laikā spēlēs pret Latviju.

Pirmajā tikšanās reizē Turcija uzvarēja viesos, taču šis ir pārāk atbildīgs mačs un Norvēģija pieies ļoti nopietni. Kopumā turki ielaiž daudz vārtus, kamēr Holanns & Co daudz sit iekšā, tāpēc prognozēju, ka Norvēģija nepiedzīvos zaudējumu (dubultiespēja X2).

Prognoze precīza: 1:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Norvēģijas dubultiespēja
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71