Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Nišikori lūkos izmantot Zvereva nogurumu

Roma, ap 15:30 @ 13.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“Masters” turnīrā Romā šodien savā starpā spēkiem mērosies Aleksandrs Zverevs (5) un Kejs Nišikori (45).

Aleksandrs Zverevs iepriekšējā nedēļā svinēja panākumu Madrides “Masters” turnīrā, finālā trīs setos uzvarot Mateo Beretīni. Vācijas pārstāvim Madrides turnīrā spēle arī ar šodienas pretinieku Nišikori, uzvarot divos setos (6:3, 6:2), tomēr  ticams, ka šodien tik viegli Zverevam neklāsies.

Bez šaubām, Zverevs ir spēles favorīts, tomēr jāatzīst, ka viņš pēdējā laikā spēlējis ļoti daudz – iekrājies nogurums. Bieži redzams, ka pēc uzvarām lielos turnīros, nakamā pirmās spēles var būt visai smagas pat tādiem meistariem kā Zverevs.

Nišikori, kaut arī vairs nav ranga augšējās pozīcijās, ir ļoti spējīgs tenisists, kurš noteikti pret Zverevu var paņemt vismaz vienu setu. Nišikori ir svaigāks, kā arī pieredze ir viņa pusē. Prognozēju, ka japānis šajā spēlē liks talantīgajam Zverevam pacīnīties. Prognozēju Nišikori +4,5 geimu handikapu.

Prognoze precīza: Zvereva uzvara 4:6, 6:3, 6:4

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Nišikori +4,5 geimu handikaps
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.70
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19