40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Nīderlande vai Latvija?

Amsterdama, 19:00 @ 27.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Nīderlande un Latvija Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra ievadā piedzīvoja zaudējumus. Turcijā Nīderlande zaudēja ar 2:4, un futbolisti ir apņēmības pilni dot prettriecienu mačos ar Latvijas un Gibraltāra izlasēm. Gan izlases spēlētāji, gan federācija ir izteikušies, ka jāizcīna pirmā vieta grupā.

Mačā starp Latviju un Melnkalni varēja redzēt, ka vairāki latviešu spēlētāji ir paguruši mača beigās, tāpēc liels jautājums ir par to, cik daudz viņi varēs atjaunoties. Vairāki svarīgi izlases spēlētāji ir guvuši savainojumus, viņi gan devās uz Nīderlandi, bet, visticamākais, palīdzēt Latvijai viņi nevarēs.

Nīderlandes izlase pēdējā laikā reti spēlējusi pret krietni vājākām izlasēm, bet, kad tādas spēles ir, tad gūst daudz vārtu, piemēram, pret Igauniju Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklā izcīnītas uzvaras ar 5:0 un 4:0, savukārt 2014. gadā Latvija tika sagrauta ar 6:0. Nīderlandei patīk spēlēt uzbrūkošu futbolu un izdarīt daudz sitienu, tiesa, arī viņiem ir problēmas aizsardzības līnijā.

Prognozēju, ka mačs būs rezultatīvs un būs vairāk par četriem gūtiem vārtiem (over 4).

Prognoze neprecīza: Nīderlandes uzvara ar 2:0 (1:0)

Lielākais iepazīšanās totalizatora bonuss Latvijā – 150 EUR naudas atmaksa!

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 4 gūtiem vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84