Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Nīderlande nepārliecina

Amsterdama, 22:00 @ 17.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pirmajā Eiropas čempionāta spēlē Nīderlande ar grūtībām pārspēja Ukrainu, un parādītais sniegums neatbilst sastāva kvalitātei. Medijos tiek izdarīts liels spiediens uz futbolistiem un tiek veltīta liela kritika, tāpēc būs interesanti redzēt, kā futbolisti darbosies laukumā, bet, manuprāt, tas ietekmēs negatīvi.

Austrija tika pie svarīgas uzvaras pret Ziemeļmaķedoniju, labāko sniegumu rādot vien mača beigu daļā. Uz šo spēli austrieši dosies bez lieka spiediena, jo pat zaudējuma gadījumā paliks visas iespējas kvalificēties nākamajai kārtai.

Domāju, ka Austrija demonstrēs labāko futbolu, kamēr Nīderlande turpinās spēlēt nepārliecinoši, līdz ar to prognozēju, ka spēle noslēgsies ar neizšķirtu.

Prognoze neprecīza: Nīderlandes uzvara 2:0

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Neizšķirts
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients4.05
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63