40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Nice” pakaļ 5. uzvarai pēc kārtas

Nīca, 22:00 @ 14.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Abas komandas iepriekšējo spēli aizvadīja svētdien un darīja to itin sekmīgi. “Nantes” mājās tika pie punkta pret “Monaco” (0:0), vārtus neielaižot jau ceturtajā spēlē pēc kārtas, bet “Nice” svinēja smagu uzvaru Brestā – lai nemulsina rezultāts 3:0, Nica lielu daļu spēles pavadīja mazākumā un vārtsargam Valteram Benitesam darba netrūka. Nicai tā bija ceturtā uzvara pēc kārtas, un piektdienas vakarā Kristofa Galtjē centīsies turpināt apliecināt Čempionu līgas ambīcijas.

Devītajā vietā esošā “Nantes” iepriekšējo gadu beidza labi, tomēr Āfrikas Nāciju kausa dēļ tās sastāvs ir cietis vairāk nekā “Nice”, kurai, saprotams, lielāka budžeta dēļ ir arī plašākas izvēles iespējas. Mājiniekiem nebūs pussarga Mario Leminā un aizsarga Jusefa Atala, toties no “Nantes” uz Kamerūnu devušies pieci spēlētāji (viens no viņiem gan spēlē tikai Nantes dublieros) ar vienu no uzbrukuma līderiem Mouzesu Saimonu priekšgalā. Savainojuma dēļ “Nantes” nepalīdzēs arī bijušais “Nice” pussargs Vilans Siprjēns, bet mājiniekiem nebūs diskvalificētā Morgana Šnaiderlēna.

“Nice” pirmajā aplī Nantē uzvarēja ar 2:0, Kasperam Dolbergam un Aminam Guirī gūstot vēlus vārtus, un ar Nicas vērā ņemamo priekšējo līniju būtu jābūt gana, lai tiktu pie piektā panākuma pēc kārtas.

Prognoze precīza: “Nice” uzvara 2:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Nice" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.80
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90