40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Nice” izcīnīs uzvaru Francijas čempionāta spēlē

Nica, 18:05 @ 23.10.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Nice” – “Nantes” 1:1 (0:0)

Svētdienas vakarā Francijas futbola čempionātā tiksies divas Eirokausu komandas, kuras sezonu sākušas vāji, kas visdrīzāk saistīts tieši ar sekmīgu iepriekšējo sezonu un tikšanu uz starptautiskās skatuves. Kausa īpašniece “Nantes” ar pašreizējo komplektāciju nav gatava vienlaikus sacensties divos spēcīgos turnīros un Eiropas līgā visdrīzāk cīnās vairs tikai par trešo pozīciju un Eirokausu sezonas turpinājumu līmeni zemāk, bet “Nice” gan Eiropas Konferences līgā vēl atrodas otrajā vietā un savu likteni visdrīzāk izšķirs Ķelnē. Francijas čempionātā abas, ļoti simboliski, atrodas līdzās – Nica ar 12 punktiem 11 mačos ir 13. pozīcijā, bet Nante ar 10 punktiem ir vietu zemāk.

Abas gan var arī pamatoti sūkstīties, ka vismaz Francijas čempionātā būtu pelnījušas vairāk punktu. “Nice” potenciālais punktu skaits jeb xP par 4,45 apsteidz reāli iegūtos punktus, un pēc xP Nica ieņem pieklājīgo septīto vietu. Arī “Nantes” teorētiskais rādītājs ir labāks par reālo (+2,86), tiesa, arī pēc xP vieta būtu tikai otrajā desmitā. Iepriekšējā kārtā Nante mājās ar 4:1 sakāva Brestu un pārtrauca četru zaudējumu (0-0-4, vārti 1:13) un septiņu neuzvarētu spēļu sēriju (0-1-6, vārti 3:19), taču izbraukumā savu pirmo uzvaru gaida joprojām. Ārpus mājām šosezon aizvadītas deviņas spēles, kurās izcīnīti divi neizšķirti, piedzīvoti septiņi zaudējumi un zaudēts lielākoties pārliecinoši – vārtu bilance 5:22. Tiesa gan, Nicai ļoti vāji rezultāti bijuši tieši mājās, kur iepriekšējos sešos mačos ir tikai viena uzvara un četri zaudējumi (1-1-4, vārti 5:10).

Kopumā starp šiem diviem vāji sezonu sākušajiem un vairākus turnīrus neizturējušajiem klubiem favorīte ir Nica, kura gan pēc budžeta, gan sastāva, gan arī kopējās spēles kvalitātes, cik nu kvalitatīva tā bijusi, pārspēj Nanti. Tā ka mana prognoze būtu, ka Nantes piecu zaudējumu un deviņu neuzvarētu spēļu sērija ārpus mājām turpināsies.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Nice" izcīnīs uzvaru Francijas čempionāta spēlē
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.95
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90