40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: NFL sezonas sākums – pirāti pret kovbojiem!

Tampabeja, 3:20 @ 10.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Piektdienas naktī Tampabejā notiks šīs sezonas atklāšanas spēle starp esošajiem čempioniem Tampabejas “Buccaneers” un visas Amerikas komandu Dalasas “Cowboys”. Neapšaubāma favorīte šajā spēlē ir “Buccaneers”. Komandas “quarterback” spēlētājs ir cilvēks mīts un leģenda Toms Breidijs, kurš šosezon lūkos tikt pie sava 8. gredzena NFL!

Lai veiktu likmes uz NFL pirmajām spēlēm, ir jāskatās komandas sekmes pagājušajā sezonā, jaunieguvumi un treneru maiņas komandu sastāvos. Kā jau katru nedēļu, būs cieši jāvēro traumas komandu sastāvos.

“Buccaneers” komandai šī spēle noteikti ir jāuzvar, jo komandas kodols ir palicis nemainīgs – visi uzbrukuma spēlētāji atrodas komandā un ir gatavi spēlēt. Tikai šogad komandai nebūs nepieciešamas iesildošās spēles, jo ķīmija komandā uzlabojās ar katru spēli un noteikti saglabāsies arī šogad. Par aizsardzību jautājumu nav – aizsargi ir gatavi būt top līmenī pret skrējieniem, taču mazliet uz jautājuma ir dziļo aizsargu prasmes.

“Cowboys” pēc pagājušās sezonas laikā gūtās smagās traumas sastāvā atgriežas ļoti talantīgais “quarterback” Daks Preskots, taču viņš gandrīz gadu nav piedalījies reālā spēlē, izlaida arī visas pirmsezonas spēles, jo guva vieglu pleca traumu. Komanda draftēja ļoti labi spēlējošu “linebacker” pozīcijas spēlētāju Miku Parsonu, taču pārējā aizsardzībā būtiskus uzlabojumus neredzu. Kovboju aizsardzība pagājušajā gadā bija drausmīga. Komandas trumpis noteikti ir uzbrukuma spēlētāji – piespēļu ķērāji.

Šī patiešām būs Dāvida cīņa pret Goliātu, un Jūs paši, izlasot augstākminēto, varat saprast, kurš ir kurš. Lai liktu uz kovbojiem, ir pārāk daudz jautājumu par to, kas būs.

Prognozēju “Buccaneers” uzvaru ar vismaz deviņu punktu pārsvaru (handikaps -8,5).

Prognoze neprecīza: “Bucaaneers” uzvara 31:29

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Buccaneers" handikaps -8,5
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients1.91
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54