40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Nets” un “Kings” pakaļ uzvarām

Bruklina, 1:30 @ 04.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šonakt vairākas interesantas spēles NBA laukumos, bet izteikšu prognozi par diviem mačiem. Vispirms Bruklinas “Nets” savā laukumā tiksies ar Atlantas “Hawks”. Abas komandas jauno sezonu nav iesākušas visai sekmīgi, turklāt jaunie noteikumi krietni patraucējuši demonstrēt labu sniegumu Bruklinas vienam no līderiem Džeimsam Hārdenam un Atlantas pirmajam numuram Trejam Jangam.

Uzskatu, ka šajā duelī, pirmkārt, nospēlēs mājinieku faktors, turklāt “Nets” ir Kevins Durents, kurš ir pārāks par jebkuru no pretiniekiem un vispār ir viens no labākajiem spēlētājiem pasaulē. Bruklinai pienācis brīdis, kad jāsāk uzvarēt, tāpēc prognozēju, ka “Nets” pārspēs “Hawks” ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Rīta pusē Sakramento “Kings” spēlēs pret Ņūorleānas “Pelicans”. Abas komandas šosezon var cīnīties par vietu izslēgšanas spēlēs, bet labāks sākums padevies “Kings”, turklāt svarīgi, ka visi spēlētāji ir veseli. Sakramento ir perspektīva ārēja līnija ar Deāronu Foksu, Badiju Hīldu un Tairīsu Haliburtonu.

Aizvadītajā naktī “Kings” piedzīvoja zaudējumu pret “Jazz”, bet šonakt varētu izdoties reabilitēties pret “Pelicans”, kas izlaida 20 punktu pārsvaru pret “Suns”, līdz ar to emocionālais stāvoklis varētu nebūt tas labākais. Tāpat komandai ir vairāki savainotie spēlētāji, tai ir problēmas, jo izcīnīta tikai viena uzvara. Prognozēju, ka “Kings” izcīnīs uzvaru ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Ekspreša prognozes: “Nets” handikaps -2 (1,62) x “Kings” handikaps -2 (1,64)

Prognoze precīza: “Nets” uzvara 117:108, “Kings” uzvara 112:99

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Nets" handikaps -2 x "Kings" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.66
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73