Bruklina, 2:30 @ 06.06.2021

Prognoze neprecīza!

Naktī uz svētdienu pirmo NBA izslēgšanas spēļu 2. kārtas maču aizvadīs Bruklinas “Nets” un Milvoki “Bucks”, bet svētdienas vakarā (pēc Latvijas laika) cīņu uzsāks Filadelfijas “76ers” un Atlantas “Hawks”.

“Nets” lielais trijnieks jautājumus neprasa – ja viņi ir laukumā, nezinu, kurš ir spējīgs apturēt un apspēlēt. Pretī nav tāds pārspēks – jā, Jannis ir Jannis, bet es domāju, ka Bruklina uzvarēs pirmo mājas spēli, turklāt Milvoki nespēlē labi izbraukumā. Ja nebūs traumas, tad “Bucks” nebūs daudz variantu sērijā.

Domāju, ka “76ers” uzvarēs gan pirmo maču, gan visu sēriju. Ja Džoels Embīds nespēlēs, tad viņu lieliski aizstās Dvaits Hovards. “Hawks” vajadzēs vairāk no ārienes spēlēt. Filadelfija ļoti labi spēlē savā laukumā, turklāt “76ers” vada pieredzējis treneris, kurš kļuvis par NBA čempionu, kamēr Atlantai vienkārši nav lielas pieredzes.

Ekspreša prognoze: “Nets” handikaps -1,5 (1,85) x “76ers” uzvara (1,65)

Prognoze neprecīza: “Nets” uzvara 115:107, “Hawks” uzvara 128:124

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: "Nets" handihaps -1,5 x "76ers" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
3.05
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Par ekspertu

Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.

Eksperta statistika
Likmes
15
Precīzas
5
Zaudētas
10
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
43
Precīzas
15
Zaudētas
28
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT