Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Neftekhimik” vai “Traktor”?

Ņižņekamska, 18:00 @ 12.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“Neftekhimik” šobrīd ir diezgan sarežģītā situācijā, jo kalendārs nav bijis viņiem pārāk pateicīgs pēdējās nedēļas. 5 spēles tālajos austrumos, tad atgriešanās mājās uz vienu spēli pret “Torpedo” un atkal trīs spēļu izbraukums. Kas ir pozitīvi, tad viņi šajā smagajā nogrieznī iekrāja visai daudz punktus, kas dod jau iespēju būt “play-off” zonā.

Manā skatījumā ir vieglāk spēlēt izbraukumā, nekā pirmajā spēlē mājās uzreiz pēc gara izbraukuma. Tieši šī iemesla dēļ es saskatu pietiekami labu vērību “Traktor” uzvarā šajā mačā.

“Traktor” izdevies izcīnīt jau sešas uzvaras pēc kārtas un domāju, ka viņi turpinās. Protams, nav viegli spēlēt Ņižņekamskā, bet tieši tāpēc mēs varam dabūt vēl kaut nedaudz vērtību šim mačam. Prognozēju “Traktor” uzvaru pār “Neftekhimik” pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: “Neftekhimik” uzvara 4:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Traktor" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.87
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64