40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: nebūs rezultatīvs hokejs

Pekina, 6:10 @ 10.02.2022
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Starta šāvienu izdzirdējis Pekinas olimpisko spēļu vīriešu hokeja turnīrs, un agrā ceturtdienas rītā cīņā iesaistīsies arī Latvijas valstsvienība, kas pulksten 6:10 sāks dueli pret Zviedriju. Pirmais pārbaudījums ir gana nopietns, taču – arī zviedriem ir vājās vietas.

Zviedriem sastāvā nav iekļauti nedz vietējās līgas, nedz Šveices čempionāta labākie vārtu guvēji. Galvenais treneris priekšroku devis mazāk meistarīgiem, bet atbildīgākiem un rūpīgākiem hokejistiem. Ar domu, ka izšķirošajās spēlēs šādas īpašības būs noderīgākas. Savukārt mačos, kuros zviedriem jāspēlē kā skaidram pirmajam numuram, var gadīties problēmas.

Protams, arī Latvijas izlasē galvenais akcents likts uz aizsardzību – jāsāk ar savu vārtu drošību, un tikai tad var domāt par došanos uzbrukumā. Tāpēc paredzu, ka spēle nebūs īpaši rezultatīva un pamatlaikā tiks iemesti mazāk par pieciem vārtiem.

Likme atgriezta: Zviedrijas uzvara 3:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: mazāk par 5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.83
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23