40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Nadalam pretī stāsies Soks

Vašingtona, 2:00 @ 05.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Naktī uz ceturtdienu par vietu Vašingtonas turnīra astotdaļfinālā cīnīsies spānis Rafaels Nadals, kurš pašlaik ieņem 3. vietu rangā, un amerikānis Džeks Soks, kurš rangā atrodas 192. pozīcijā. Visās iepriekšējās četrās tikšanās reizēs uzvarējis Nadals.

Visi domāja, ka Nadals triumfēs “French Open”, taču viņam kāju priekšā aizlika Novaks Džokovičs. Pēc 11. jūnijā piedzīvotā zaudējuma spānis paņēma pauzīti, turklāt pat nedevās uz Vimbldonas turnīru, bet gatavojās “US Open”, kas sāksies augusta beigās. Šis mačs viņam būs pirmais kopš Parīzes. Interesanti, ka pirmo reizi karjerā Nadals piedalīsies turnīrā Vašingtonā.

Sokam izdevies atgriezties starp 200 labākajiem spēlētājiem pasaulē, taču tas noteikti nav sasniegums, par ko priecāties, jo savulaik amerikānis bijis arī 8. labākais tenisists. Šosezon Sokam izdevies uzvarēt vienā “Challenger” turnīrā, bet ļoti iespējams, ka viņš nebūtu sasniedzis Vašingtonas otro kārtu, ja pretinieks nebūtu savainojies un izstājies, jo rezultāts tobrīd bija 6:7(3), 4:0.

Ņemot vērā, ka Nadals sen nav spēlējis, maz ticams, ka viņš uzreiz sagraus pretinieku, bet lielāka iespēja, ka varētu būt sīvāka cīņa. Soks izceļas ar labu servi, ko viņam vajadzētu izmantot, tāpēc prognozēju, ka Soks nezaudēs ar vairāk kā pieciem geimiem (handikaps +5,5).

Prognoze precīza: Nadala uzvara 6:2, 4:6, 7:6(1)

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Soka handikaps +5,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.70
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19